Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 03, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W tym roku jednak nie będzie w Polsacie telewizji śniadaniowej

Dziś Polsat rano pokazuje poranny program Polsat News "Nowy dzień" (screen: TT/tvpolsatinfo)

W tym roku w ramówce Polsatu nie zadebiutuje program śniadaniowy. Wcześniej oczekiwano, że będzie to jedna z pierwszych nowych propozycji programowych po zmianach kadrowych w kierownictwie anteny.

- Telewizja śniadaniowa jest charakterystyczna dla telewizji naziemnej, a my będziemy robić w Polsacie bardziej ofertę pod Polsat Box Go, bo to jest przyszłość - mówi "Presserwisowi" Edward Miszczak, dyrektor programowy i wiceprezes Telewizji Polsat. - Jak będziemy mieli potrzebę śniadaniowej telewizji, to pewnie się ona pojawi - dodaje. Kiedy mogłaby się pojawić? - Pewnie ani nie na wiosnę, ani nie na jesień - odpowiada Miszczak.

Czytaj też: Edward Miszczak: Wiosną nastąpi serialowa inwazja Polsatu

Dziś Polsat rano pokazuje poranny program Polsat News "Nowy dzień". - Ma te same wyniki, co poranny program w firmie, z której odszedłem - przyznaje Edward Miszczak, odnosząc się do "Dzień dobry TVN".

Wśród programów śniadaniowych najlepszą oglądalność ma „Pytanie na śniadanie” - średnio 400 tys. widzów. „Dzień dobry TVN” ogląda średnio 377 tys. osób. Natomiast „Nowy dzień z Polsat News” gromadzi widownię na poziomie 245 tys. osób (dane: Nielsen Media, rok 2022).

(KOZ, 03.02.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.