Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 02, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP pokaże Igrzyska Europejskie Kraków-Małopolska 2023

TVP Sport będzie transmitować zawody rozgrywane w ramach tegorocznych Igrzysk Europejskich (screen: YouTube/johny pro 2)

Telewizja Polska pokaże tegoroczne Igrzyska Europejskie, które odbędą się w Polsce, m.in. w Krakowie, Krynicy Zdroju i Zakopanem.

Transmisje będzie prowadzić głównie TVP Sport, ale najciekawsze mogą pojawić się na głównych antenach TVP. Igrzyska rozpoczną się 21 czerwca, a zakończą 2 lipca. Sportowcy będą rywalizowali m.in. w lekkoatletyce, triathlonie, badmintonie, piłce ręcznej plażowej, piłce nożnej plażowej, skokach narciarskich na igelicie, boksie, łucznictwie i tenisie stołowym.

Igrzyska Europejskie są rozgrywane od 2015 roku, co cztery lata. Ich poprzednie edycje pokazywały kanały sportowe Polsatu.

(MNIE, 02.02.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.