Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 27, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Przegląd Sportowy Onet co piątek z "Przeglądem ligowym"

Program dotyczący głównie polskiej Ekstraklasy będzie nadawany w kolejne piątki o godz. 10 (fot. materiały prasowe)

"Przegląd ligowy” to nowy program w ofercie wideo Przeglądu Sportowego Onet. W każdy piątek o godz. 10 Radosław Majdan, dziennikarze "PS" Jarosław Koliński i Łukasz Olkowicz oraz ich goście będą rozmawiać o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach piłkarskich nadchodzącego weekendu. Głównie o PKO BP Ekstraklasie, ale też i o ligach zagranicznych.

– Do poniedziałkowej "Misji Futbol", wtorkowej "Misji Sport" i czwartkowej "Misji Siatka" dołączamy format poświęcony rozgrywkom ligowym. Jarek, Radek i Łukasz to znakomici eksperci, którzy potrafią doskonale analizować nie tylko to, co dzieje się na boisku, ale i znają kulisy wielu spraw, które interesują kibiców – mówi Jacek Stańczyk, redaktor naczelny Przeglądu Sportowego Onet.

Czytaj też: DAZN straci miliony z powodu bojkotu prowadzonego przez kibiców Juventusu Turyn

Premierowe odcinki "Przeglądu ligowego" będą emitowane w każdy piątek w serwisie Przegląd Sportowy Onet i na kanale YouTube Przeglądu Sportowego. Program startuje dzisiaj, tak jak runda wiosenna piłkarskiej Ekstraklasy.

Jarosław Koliński pracuje w "Przeglądzie Sportowym" od 2003 roku. Od lat specjalizuje się w tematyce związanej z Ekstraklasą i angielską Premier League. Łukasz Olkowicz z "PS" związany jest od 2008 roku. Prowadzi program "Misja Futbol" w Przeglądzie Sportowym Onet. Radosław Majdan to były reprezentant Polski, a obecnie ekspert i komentator, który pracuje Przeglądzie Sportowym Onet od jesieni 2022 roku. W trakcie mundialu w Katarze był jednym z prowadzących piłkarski format "Misja Katar".

Czytaj też: Przegląd Sportowy Onet z dwoma nowymi zastępcami redaktora naczelnego

(MAC, 27.01.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.