Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Styczeń 23, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Szefowa Polskiego Radia 24 Joanna Turek odchodzi z Polskiego Radia

Joanna Turek kierowała Polskim Radiem 24 od połowy 2019 roku (fot. Paweł Wodzyński/East News)

Z Polskiego Radia odchodzi Joanna Turek, dyrektorka-redaktorka naczelna Polskiego Radia 24 – ustalił "Presserwis".

Z naszych informacji wynika, że pracownicy rozgłośni w poniedziałek otrzymali wiadomość od Joanny Turek, w której poinformowała ich, że jest to jej ostatni dzień pracy w Polskim Radiu.

Czytaj też: Dezinformatorzy Hofman, Świrski i Pereira będą uczyć, jak walczyć z dezinformacją

"Decyzja o odejściu z radia nie była dla mnie łatwa bo jako zespół udało nam się zrealizować wiele wyznaczonych celów, a antena cały czas pnie się w rankingach w górę. Wierzę, że udało nam się wiele wspólnie wypracować aby redakcja Polskiego Radia 24 działała jak dobrze naoliwiona maszyna. Czuję satysfakcję i dumę gdy widzę co udało się osiągnąć antenie od momentu, gdy stałam się częścią zespołu ponad 6 lat temu" – napisała Joanna Turek w mailu, do którego dotarł "Presserwis".

Joanna Turek kierowała Polskim Radiem 24 od połowy 2019 roku. Wcześniej – od marca 2018 roku – była wicedyrektorką rozgłośni. Pracę w stacji rozpoczęła jesienią 2016 roku. W latach 2013-2016 Turek pracowała w TV Republika jako wydawca i dyrektor ds. emisji i ramówki.

Czytaj też: Motor-Presse Polska kończy wydawać magazyny drukowane

(KOZ, 23.01.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.