Dział: PRASA

Dodano: Styczeń 04, 2007

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Awanse redakcyjne w ”Echu Miasta”

W trzech regionalnych redakcjach bezpłatnej gazety ”Echo Miasta” (Media4mat) utworzono w styczniu br. stanowiska zastępców redaktora naczelnego.

Zostali nimi dotychczasowi redaktorzy: Wioletta Niziołek (Katowice), Michał Kolęda (Warszawa) i Andrzej Adamczewski (Łódź). Wioletta Niziołek związana jest z ”Echem” od pierwszego wydania w czerwcu 2005 r., Michał Kolęda rozpoczął pracę w czerwcu ub.r., a Andrzej Adamczewski w marcu ub.r.

(SK, 04.01.2007)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.