Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Styczeń 17, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Bogna Kowalska p.o. dyrektorką Orkiestry Polskiego Radia w Warszawie

Bogna Kowalska będzie kierować Orkiestrą Polskiego Radia w Warszawie czasowo – do momentu powołania nowego dyrektora (screen: YouTube/Polskie Radio)

Bogna Kowalska, dyrektorka agencji muzycznej Polskiego Radia, została p.o. dyrektorką Orkiestry Polskiego Radia w Warszawie – dowiedział się "Presserwis".

Taką decyzję podjęła prezeska Polskiego Radia Agnieszka Kamińska. Kowalska zastąpiła Krzysztofa Kura, który był dyrektorem orkiestry od końca 2017 roku, a wcześniej – od 2016 roku – pracował jako zastępca dyrektora.

Czytaj też: RAS Polska przegrywa w sądzie z Pereirą, ale teraz szefa Tvp.info pozywa TVN

Z naszych informacji wynika, że Bogna Kowalska będzie kierować Orkiestrą Polskiego Radia w Warszawie czasowo – do momentu powołania nowego dyrektora.

Bogna Kowalska jest dyrektorką agencji muzycznej Polskiego Radia od 2020 roku. Przedtem w agencji była kierowniczką działu nagrań i koncertów. Wcześniej kierowała Polską Orkiestrą Radiową.

(KOZ, 17.01.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.