Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 11, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Serial "Domek na szczęście" z Barbarą Kurdej-Szatan od piątku w Polsat Box Go

W serialu Barbara Kurdej-Szatan wciela się w influencerkę Mariannę (fot. Paweł Wodzyński/East News)

W piątek premierę w serwisie streamingowym Polsat Box Go będzie miał serial komediowo-obyczajowy "Domek na szczęście", w którym grają m.in. Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Zawierucha.

W piątek rano zostaną udostępnione dwa pierwsze odcinki, kolejne będą pojawiały się stopniowo w kolejnych tygodniach.

W serialu młode małżeństwo Bartek (Rafał Zawierucha) i Marianna (Barbara Kurdej-Szatan) musi nagle przeprowadzić się z miasta na wieś i podjąć się prowadzenia nietypowego biznesu - hodowli strusi.

Serial powstaje na podstawie ukraińskiej licencji, a produkuje go firma Polot Media. Za reżyserię i adaptację scenariusza odpowiada Piotr Wereśniak.

Czytaj też: Dwutygodnik „Show” po likwidacji konkurenta zdrożał - kosztuje 4,99 zł

Jesienią 2021 Barbara Kurdej-Szatan umieściła na Instagramie nagranie z granicy polsko-białoruskiej, na którym było widać, jak straż graniczna szarpie kobiety z płaczącymi dziećmi na rękach. Aktorka skomentowała to w ostrych słowach, nazywając funkcjonariuszy "mordercami" i "maszynami bez serca, bez mózgu, bez niczego". W reakcji na ten wpis TVP zakończyła współpracę z Kurdej-Szatan przy serialu "M jak miłość". Aktorka zniknęła też z reklam sieci telekomunikacyjnej Play. Na początku 2022 roku, wraz z Przemysławem Kossakowskim, poprowadziła program "Projekt Cupid" w TTV (TVN Warner Bros. Discovery). Cykl nie jest jednak na razie kontynuowany. Z kolei jesienią 2022, razem mężem Rafałem Szatanem, dołączyła do grona prowadzących "Poranny rogal" w Zoom TV (Grupa Kino Polska). Zimą stacja nie nadaje nowych odcinków programu i nie poinformowała, czy będzie go kontynuowała.

(MNIE, 11.01.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.