Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Styczeń 10, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Łukasz Majewski po odejściu z VMLY&R stawia na niezależną działalność

Łukasz Majewski jako niezależny konsultant PR postanowił zająć się realizacją projektów (fot. materiały prasowe)

Łukasz Majewski, dotychczasowy PR & marketing manager VMLY&R Poland, po ponad ośmiu latach zakończył współpracę z firmą.

Majewski, jako niezależny konsultant PR, postanowił zająć się realizacją projektów obejmujących m.in. strategie i audyty komunikacyjne, wizerunkowe i public relations, media relations, crisis management, employer branding, wdrażanie raportowania ESG, szkolenia z zakresu szeroko pojętej komunikacji.

Czytaj też: Karol Kilon szefem inwestycji komercyjnych w Mediabrands

Majewski z VMLY&R Poland związany był przez ponad osiem lat, z roczną przerwą  w 2017 roku, kiedy pracował na stanowisku communication managera w Duckie Deck.   Wcześniej pracował m.in. w Comarchu (jako specjalista ds. public relations i social mediów) i agencji Support (jako kierownik zespołu projektów IR).

Stanowisko head of PR & communications w VMLY&R Poland niedawno objął Jędrzej Hugo-Bader.

(AMS, 10.01.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.