Dział: RADIO

Dodano: Grudzień 22, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Anna Gmiterek-Zabłocka w serialu Tok FM przybliży temat spektrum autyzmu

"W serialu opowiemy o pięknych, ale i o trudnych stronach spektrum" - zapowiada Anna Gmiterek-Zabłocka (fot. materiały prasowe)

Reporterka radia Tok FM Anna Gmiterek-Zabłocka jest autorką nowego serialu radiowego "Kolorowe ptaki", w którym przybliży słuchaczom temat spektrum autyzmu.

Sześcioodcinkowy serial "Kolorowe ptaki" to opowieść o dzieciach i dorosłych w spektrum autyzmu. Odcinków słuchać będzie można od 27 grudnia do 30 grudnia i od 3 do 4 stycznia. Po emisji ostatniego - w ramach podsumowania cyklu - Anna Gmiterek-Zabłocka poprowadzi specjalne wydanie interaktywnej audycji "Mikrofon Tok FM".

"W serialu opowiemy o pięknych, ale i o trudnych stronach spektrum - postaramy się odpowiedzieć na wiele pytań, choć oczywiście wiemy, że na wszystkie odpowiedzieć się nie da. Bo każda osoba w spektrum to inna historia, inny człowiek, inne doświadczenia" - zapowiedziała Anna Gmiterek-Zabłocka, cytowana w komunikacie prasowym.

(KOZ, 22.12.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.