Dział: REKLAMA

Dodano: Grudzień 22, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Justyna Dąbrowska rzeczniczką prasową DHL Parcel

Justyna Dąbrowska w DHL Parcel pracuje już prawie cztery lata (fot. materiały prasowe)

Justyna Dąbrowska, ekspert ds. komunikacji zewnętrznej i budowania wizerunku marki w spółce DHL, objęła stanowisko menedżerki ds. komunikacji PR i rzeczniczki prasowej.

Dąbrowska odpowiada kompleksowo za realizację polityki komunikacyjnej spółki, w tym m.in. media relations, działania z obszaru CSR, partnerstwa strategiczne, komunikację kryzysową, doradztwo strategiczne, media społecznościowe, a także doradztwo strategiczne i pozycjonowanie ekspertów. Pełni również rolę trenerki wystąpień medialnych, prowadząc specjalistyczne szkolenia.

Dąbrowska w DHL Parcel pracuje prawie cztery lata, wcześniej związana była z firmami Hoop Polska, Maspex i Pink Media. Ma też doświadczenie dziennikarskie  -  współpracowała z TVN i Polsatem.

(AMS, 22.12.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.