Dział: REKLAMA

Dodano: Grudzień 21, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Rafał Trydeński szefem Unilever na Polskę, Ukrainę i kraje bałtyckie

Rafał Trydeński pracuje w Unilever od 26 lat (fot. archiwum)

Rafał Trydeński, wiceprezes Unilever ds. sprzedaży na Polskę, obejmie dodatkowo stanowisko head of country Poland, Baltics and Ukraine i zastąpi na tym stanowisku Jean-Francois Etienne'a.

Związany od 26 lat z Unileverem pracował m.in. jako kierownik działu planowania home & personal care na Polskę i kraje bałtyckie, dyrektor relacji z klientami w kanale nowoczesnym, dyrektor krajów nadbałtyckich czy dyrektor sprzedaży.

Czytaj też: Na początku roku Sejm zajmie się ustawą faworyzującą TVP. Nadawcy chcą wstrzymania prac


Dotychczasowy szef Unilevera - Jean-François Etienne - obejmie nowo utworzone stanowisko szefa dywizji home care na Europę Wschodnią i DACH (Niemcy, Austria, Szwajcaria).

Trydeński w komunikacie prasowym spółki podkreślił, że jednym z najważniejszych zadań przed nim stojących jest doprowadzenie Unilevera do działalności zeroemisyjnej. "Do 2025 roku chcemy zbierać i przetwarzać więcej plastiku niż sprzedajemy, a do 2030 roku przejść na energię ze źródeł odnawialnych, zero emisji w naszej działalności i by 100 proc. naszych składników ulegało biodegradacji" - czytamy.

(KAP, 21.12.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.