Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 21, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Monika Pieczyńska dyrektorką ds. projektów specjalnych w TVN Warner Bros. Discovery

Dwa kanały TVN Warner Bros. Discovery - HGTV i TVN Style - mają nowych szefów (fot. Paweł Wodzyński/East News)

Monika Pieczyńska, dotychczasowa szefowa lifestylowych kanałów TVN Style i HGTV, została dyrektorką ds. projektów specjalnych w dziale programowym TVN Warner Bros. Discovery - dowiedział się "Presserwis".

"Widzimy ogromny potencjał w naszych markach telewizyjnych, dlatego w dziale programowym powołaliśmy nowe stanowisko dyrektorki ds. projektów specjalnych" - przekazało "Presserwisowi" biuro prasowe TVN Warner Bros. Discovery.

Monika Pieczyńska z Grupą TVN związana jest od 2015 roku. Była m.in. redaktorką naczelną HGTV i dyrektorką programów lifestylowych.

Czytaj też: Na początku roku Sejm zajmie się ustawą faworyzującą TVP. Nadawcy chcą wstrzymania prac

W związku z awansem Moniki Pieczyńskiej w dziale programowym za TVN Style odpowiedzialnym został Przemysław Kwiatkowski, nadal kierujący TVN Turbo. Z kolei Dorocie Eberhardt będą podlegały telewizyjne marki międzynarodowe, do których dołączy HGTV i ITVN. Eberhardt wciąż nadzoruje portfolio m.in. naziemnego Metra, Discovery Channel, Food Network i Travel Channel.

"To wewnętrzna zmiana strukturalna, która porządkuje nasze portfolio i pozwoli zoptymalizować zarządzanie kanałami" - stwierdza nadawca.

(KOZ, 21.12.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.