Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 10, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polsat Cafe testuje programy "Walka o życie" i "Miłość za granicą"

W programie "Miłość za granicą" zostaną przedstawione losy kobiet, które mieszkają poza granicami kraju i tam znalazły swoją drugą połowę (fot. Pixabay.com)

W grudniu Polsat Cafe pokaże pilotowe odcinki dwóch polskich programów. Mają one robocze tytuły "Walka o życie" i "Miłość za granicą".

W pierwszym z nich widzowie poznają kobiety zmagające się z różnymi schorzeniami. Usłyszą ich historie i będą im towarzyszyć w procesie leczenia. Z kolei w drugim z programów przedstawione zostaną losy kobiet, które mieszkają poza granicami kraju i tam znalazły swoją drugą połowę. Pierwszy odcinek "Miłości za granicą" zrealizowano w Grecji.

Po raz pierwszy "Walkę o życie" będzie można zobaczyć 18 grudnia o 21, a "Miłość za granicą" 25 grudnia o 20.

Z informacji "Presserwisu" wynika, że jeśli oglądalność pilotów obu programów będzie dla stacji zadowalająca, to ich pełne sezony będą mogły pojawić się na antenie najwcześniej jesienią 2023.

Z kolei od 1 stycznia w niedziele o 21 Polsat Cafe będzie pokazywał program "Celebs go dating. Gwiazdy idą na podryw", który obecnie można śledzić w innym kanale Polsatu - Eska TV. Jak ustaliliśmy, nadawca od początku zakładał emisję programu najpierw w Eska TV, a później w Polsat Cafe.

W "Celebs go dating. Gwiazdy idą na podryw" osoby znane z telewizji czy internetu poszukują partnera. W polskiej wersji występują m.in. aktorka Monika Miller, wnuczka byłego premiera Leszka Millera, i tancerka Sylwia Madeńska, znana z "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".

Według Nielsen Media w listopadzie Polsat Cafe miał średnio 0,5 proc. udziału w grupie ogólnej 4+ po wzroście z 0,4 proc. rok wcześniej.

(MNIE, 10.12.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.