Dział: REKLAMA

Dodano: Grudzień 08, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tobiasz Wybraniec i Paweł Kowalczyk opuszczają agencję GetHero

Tobiasz Wybraniec i Paweł Kowalczyk założyli GetHero w 2014 roku (fot. materiały prasowe)

Tobiasz Wybraniec i Paweł Kowalczyk, założyciele agencji influencer marketingu GetHero z końcem roku planują opuścić zarząd firmy i przekazać jej stery w ręce Alicji Stefaniak i Łukasza Walczaka.

Wybraniec i Kowalczyk już wcześniej planowali odejście z firmy. W ostatnich latach obowiązki związane z prowadzeniem agencji stopniowo przekazywane były Alicji Stefaniak i Łukaszowi Walczakowi, którzy w maju br. dołączyli do zarządu.

Wybraniec i Kowalczyk założyli GetHero w 2014 roku. W 2018 roku GetHero stała się częścią międzynarodowej Grupy Webedia. W 2021 roku osiągnęła 48,1 mln zł przychodów sprzedażowych i 3,6 mln zł zysku netto, podwajając wyniki rok do roku. Agencja była współodpowiedzialna m.in. za kampanię promującą Lody Ekipa i prowadzenie działań digital dla ponad 100 klientów. Obecnie jej zespół tworzy ponad 40 osób. W tym roku do sieci dołączyło również kilkudziesięciu nowych twórców – m.in. Marcin „Borkoś” Borkowski, Czarek Jóźwik i Robert Pasut z AbstrachujeTV, a także członkowie internetowej Ekipy Rapy.

(AMS, 08.12.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.