Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 08, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Cleo i Roxie Węgiel będą w Polsacie kolędować, a Doda i Bajm wystąpią na sylwestrze

Jedną z gwiazd sylwestra Polsatu będzie Doda (fot. Paweł Wodzyński/East News)

W wigilijnym koncercie kolęd Polsatu wystąpią m.in. Cleo i Roxie Węgiel. Z kolei na scenie sylwestra stacji pojawią się Doda i Bajm.

Tegoroczny koncert kolęd został zarejestrowany w bazylice Świętego Krzyża w Warszawie. Do udziału zaproszono m.in. Cleo, Ralpha Kaminskiego, Roxie Węgiel, Sebastiana Karpiela-Bułeckę, Grzegorza Hyżego, Kamila Bednarka. "Wielkie Kolędowanie z Polsatem" zostanie nadane w Wigilię o 16.50.

Z kolei na sylwestrowym koncercie stacji, który zostanie zorganizowany w Parku Śląskim w Chorzowie, zaprezentują się m.in.: Doda, Dawid Kwiatkowski, Lemon, Bajm, Lady Pank, Big Cyc. Początek transmisji o 20 w Polsacie, Polsat 2 i Polsat News.

Polsat nie będzie zapraszał na sylwestra dużej gwiazdy zagranicznej, tak jak w zeszłym roku zrobiła to TVP, angażując amerykańskiego piosenkarza Jasona Derulo. "Nie ma sensu sprowadzać na tę noc jednej gwiazdy. To jest szaleństwo, a ludzie i tak bawią się przy tych, których kochają. Nie potrzebujemy jednej gwiazdy, przy której otworzymy sobie żyły" - stwierdziła na łamach należącej do Grupy Polsat Plus Interii Nina Terentiew, dyrektorka programowa Polsatu.

Według Nielsen Media rok temu wigilijny koncert kolęd śledziło w Polsacie średnio 2,03 mln widzów, a ubiegłoroczny "Sylwester szczęścia" w Polsacie, Polsat News i Polsat 2 oglądało łącznie 3,01 mln osób.

(MNIE, 08.12.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.