Dział: PRASA

Dodano: Grudzień 03, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Infor PL i Gremi Media nie informują o ruchach kadrowych, wydawca "Super Expressu" zwalnia

Redakcja "Dziennika Gazety Prawnej" przeniosła się niedawno do nowoczesnego biurowca w Warszawie. Na razie dziennikarze nie mają informacji o poważniejszych ruchach kadrowych

Infor PL - wydawca m.in. "Dziennika Gazety Prawnej" - nie planuje na razie ruchów kadrowych. W polskich wydawnictwach wciąż trwa jednak przegląd zatrudnienia w kontekście przyszłorocznych budżetów. Zwolnienia pracowników ogłosiły już m.in. Agora, RAS Polska, Grupa ZPR Media, Wydawnictwo Bauer i Burda Media Polska.

W czwartek kolejne informacje nadeszły z Grupy ZPR Media, wydawcy m.in. "Super Expressu". Redakcje internetowe mają pożegnać się z częścią dawnego zespołu portali internetowych. Według naszych informacji cały zespół internetowy "SE" i Eski przechodzi teraz kroczący proces restrukturyzacyjny, polegający na systemowym podnoszeniu kompetencji kadry pracowniczej.

Zarząd szuka na rynku specjalistów i wciąż rekrutuje, ale jednocześnie żegna się z pracownikami, którzy nie spełniają jego oczekiwań, zwłaszcza tych dotyczących strategii online'owych.

Informacje o przeglądzie struktur nieoficjalnie dochodzą też z Gremi Media (wydawca m.in. "Rzeczpospolitej"), jednak Kamila Bujakowska z biura prasowego spółki tego nie potwierdza: "Nie komentujemy tych doniesień, ponieważ nie ma czego komentować" - przekazuje nam.

W Inforze, który niedawno przeniósł swoją siedzibę z Klifu przy ul. Okopowej w Warszawie do nowoczesnego biurowca Forest przy ul. Burakowskiej, nie ma na razie informacji o zwolnieniach. Wczoraj spółka nie odpowiedziała nam na pytania o przegląd struktur.

(CP, 03.12.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.