Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 02, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Korona królów. Jagiellonowie" w ścisłym prime time TVP 1

Akcja "Korony królów. Jagiellonowie" rozpocznie się na początku panowania Władysława Jagiełły (screen: YouTube/Bądźmy razem TVP)

Od początku stycznia serial "Leśniczówka" w TVP 1 przejdzie z pasma wieczornego do popołudniowego. W jego miejscu w prime time będzie nadawana telenowela historyczna "Korona królów. Jagiellonowie". Nowe pasmo otrzyma też "You can Dance - nowa generacja".

Jak wynika z ramówki TVP 1 na styczeń, "Koronę królów. Jagiellonowie" będzie można śledzić od 2 stycznia, od poniedziałku do środy o 20.30.

O tym, że TVP rozważa emisję tej telenoweli w ścisłym prime time, "Presserwis" informował już w sierpniu.

TVP 1 "Koronę królów" pokazywała o 18.30 - od stycznia 2018 roku do października 2020. "Korona królów. Jagiellonowie" nie są wprost jej kontynuacją. Akcja rozpocznie się na początku panowania Władysława Jagiełły, natomiast "Korona królów" zakończyła się w trakcie sprawowania przez niego władzy.

Od 2 stycznia "Leśniczówka", obecnie nadawana od poniedziałku do czwartku o 20.30, będzie emitowana od poniedziałku do piątku o 18.20, w miejscu serialu "Kasta".

Z kolei drugą edycję show "You can Dance - nowa generacja" będzie można oglądać od 6 stycznia w piątki o 20.35 w TVP 1. Pierwszy sezon nadawano jesienią 2021 w piątki o 20, a później o 20.40 w TVP 2, lecz następnie przeniesiono go na niedziele o 17.15 w TVP 1.

Natomiast "Ojciec Mateusz", dotychczas pokazywany w piątki o 20.35, od stycznia 2023 będzie emitowany w czwartki o 20.35 w TVP 1.

(MNIE, 02.12.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.