Dział: REKLAMA

Dodano: Grudzień 02, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radosław Kawęcki ambasadorem Poczteksu

Oprócz Kawęckiego z reklamach pojawi się też siatkarz Mateusz Bieniek (fot. materiały prasowe)

Radosław Kawęcki, mistrz świata i Europy w pływaniu, został ambasadorem marki Pocztex i pojawi się w jesiennej kampanii billboardowej Poczty Polskiej.

Kawęcki to czterokrotny mistrz świata na krótkim basenie, na dystansie 200 metrów, trzykrotny mistrz Europy, dwukrotny wicemistrz świata oraz ośmiokrotny mistrz Europy na krótkim basenie, na dystansie 100 metrów. W kampanii pojawi się obok siatkarza Mateusza Bieńka. Działania promocyjne będą prowadzone w OOH, mediach społecznościowych i internecie. Kampania potrwa do 31 grudnia br.

W działaniach przedstawiono ambasadorów, którzy "przekonali się, że Pocztex to sprawdzona i godna polecenia usługa świadczona na najwyższym poziomie". W kampanii wykorzystano hasła: "Mistrzowski serwis" i "Mistrzowski styl", połączone z głównym przesłaniem kampanii "Pocztex sprawdzi się każdemu".

Kreacje z wykorzystaniem ambasadorów Poczteksu znajdą się w ogólnopolskiej kampanii reklamowej wykorzystującej digital, komunikację na profilach społecznościowych oraz DOOH - wielkoformatowe ekrany, kurtyny LED, wolno stojące podświetlane ekrany zlokalizowane w najbardziej ruchliwych punktach aglomeracji miejskich, jak również na dworcach kolejowych. Za zakup mediów odpowiada Sigma Bis, strategię i kreację przygotowała agencja Ancymony.

(KAP, 02.12.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.