Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Listopad 25, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Program III pracuje nad zmianami w ramówce. "Śniadanie w Trójce" może być też w niedziele

Program III rozważa emisję "Śniadania w Trójce" z udziałem nie tylko polityków, ale i ludzi kultury czy sportu (fot. Piotr Molęcki/East News)

Program III Polskiego Radia chce wprowadzić do ramówki pasmo "Po drodze z Trójką" – dowiedział się "Presserwis". Prawdopodobnie częściej nadawane będzie również "Śniadanie w Trójce".

Nowe pasmo "Po drodze z Trójką" ma trafić do ramówki w styczniu. Będzie pojawiać się w dni powszednie między godz. 18 a 20, a także dodatkowo w niedzielne popołudnia. W audycji znajdą się m.in. serwisy drogowe. Ponadto z godz. 21 na 22 może zostać przeniesiony "Klub Trójki".

Czytaj też: Radio RMF24 promowane kampanią pod hasłem "Jedno studio, różne poglądy!"

Z naszych ustaleń wynika, że Program III rozważa emisję "Śniadania w Trójce" poza sobotą, także w niedzielę. Gośćmi mieliby być nie tylko politycy, ale i ludzie kultury czy sportu.

W okresie sierpień-październik 2022 roku Program III Polskiego Radia miał 2 proc. udziału w czasie słuchania (badanie Radio Track).

(KOZ, 25.11.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.