Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 24, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polsat potwierdza. Edward Miszczak dyrektorem programowym i wiceprezesem zarządu

Edward Miszczak (fot. Andrzej Hulimka/Press)

Edward Miszczak, były szef programowy TVN, w styczniu dołączy do Telewizji Polsat i obejmie stanowiska wiceprezesa zarządu, a także dyrektora programowego - poinformował serwis Polsatnews.pl.

Tym samym potwierdziły się nasze informacje z początku października.

Jak podał Polsatnews.pl, Edward Miszczak pracę w Telewizji Polsat rozpocznie 16 stycznia 2023 roku.

Nina Terentiew, która obecnie jest dyrektorem programowym i członkiem zarządu, zakończy pełnienie tych funkcji i wejdzie w skład rady nadzorczej Telewizji Polsat.

Edward Miszczak z TVN był związany do końca czerwca 2022 roku. Pełnił funkcję członka zarządu i dyrektora programowego TVN. Odpowiadał za główny kanał TVN, połączone portfolio rozrywkowych kanałów tematycznych i naziemnych oraz za produkcję treści programowych. Dyrektorem programowym TVN był od 1998 roku. Wcześniej współtworzył RMF FM. Pracę zawodową zaczynał w Radiu Kraków. 

(KOZ, 24.11.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.