Dział: REKLAMA

Dodano: Listopad 17, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Gong ze złotem Clio Entertainment Awards

Agencja została doceniona za kampanię reklamową serialu "Lupin" w kategorii Billboard (screen YouTube.com/Gong)

Agencja kreatywna Gong (Group One) zdobyła złoto na festiwalu Clio Entertainment Awards za kampanię "Sztuka kradzieży" zrealizowaną dla Netflixa.

Agencja kreatywna Gong (Group One) zdobyła złoto na festiwalu Clio Entertainment Awards za kampanię "Sztuka kradzieży" zrealizowaną dla Netflixa.

Agencja została doceniona za kampanię reklamową serialu "Lupin" w kategorii Billboard. W ramach kampanii m.in. na gmachu Muzeum Narodowego w Krakowie zawisł billboard przedstawiający obraz "Dama z gronostajem", na którym dama jest pozbawiona naszyjnika znanego z oryginalnej wersji dzieła. Obok gmachu znalazł się drugi billboard, na którym serialowy Lupin trzyma w rękach ukradziony naszyjnik. 

Złoto na Clio Entertainment Awards to nie pierwsza nagroda przyznana agencji Gong za tę kampanię. Została wyróżniona takimi nagrodami jak: Golden Drum, Epica Awards, złotym Cannes Lions oraz mieczem KTR.

W trakcie rozdania nagród Clio nagrodzony został również Aleksander Walijewski, który otrzymał brąz w kategorii Theatrical/Film: Key Art za plakat do filmu "Stanleyville".

(KAP, 17.11.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.