Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Listopad 02, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Giziński przewodniczącym rady nadzorczej Polskiej Agencji Prasowej

Przewodniczącym rady nadzorczej PAP został jej dotychczasowy wiceprzewodniczący (Fot. Piotr Molęcki/East News)

Adwokat Tomasz Giziński został przewodniczącym rady nadzorczej Polskiej Agencji Prasowej – dowiedział się "Presserwis".

W piątek 28 października odbyło się pierwsze posiedzenie rady w nowym składzie. Po tym, jak Agnieszka Glapiak i Maciej Świrski zostali powołani do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, Rada Mediów Narodowych powołała w skład rady nadzorczej PAP Pawła Kwiecińskiego (dyrektor biura programowego i prokurent Polskiego Radia) i Tomasza Laskusa (dyrektor biura ministra kultury Piotra Glińskiego).

Czytaj też: Witold Kołodziejski społecznym doradcą przewodniczącego KRRiT

Na przewodniczącego rady nadzorczej PAP został wybrany Tomasz Giziński. Jego zastępcą został Paweł Kwieciński. Natomiast funkcję sekretarza pełnić będzie Tomasz Laskus.

Tomasz Giziński dotychczas był wiceprzewodniczącym. Jest również doradcą Rady Mediów Narodowych. W latach 2007-2009 był dyrektorem biura prawnego Polskiego Radia.

(KOZ, 02.11.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.