Dział: RADIO

Dodano: Październik 27, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Audycja Ralpha Kamińskiego w Radiu 357. Wraca Krzysztof Zalewski

Audycja Ralpha Kamińskiego zadebiutuje w poniedziałek 7 listopada (fot. materiały prasowe)

Piosenkarz Ralph Kamiński poprowadzi audycję w Radiu 357. Na antenę rozgłośni wróci również program Krzysztofa Zalewskiego.

Audycja Ralpha Kamińskiego będzie pojawiać się w paśmie artystów, nadawanym od poniedziałku do czwartku o 18. Programu Kamińskiego słuchać będzie można w poniedziałki, od 7 listopada.

Z kolei od wtorku 8 listopada ponownie Krzysztof Zalewski prowadzić będzie audycję "Zelig". W tzw. paśmie artystów swoje stałe audycje mają również Edyta Bartosiewicz (w czwartki) i Tomasz Organek (w środy).

"Całe pasmo staje się jednym z naszych znaków rozpoznawczych. To właśnie w Radiu 357 artyści znani ze scen i internetowych nagłówków mają okazję, by usiąść przed mikrofonem i spotkać się z fanami w zupełnie innej roli. Mogą pokazać swoje muzyczne wybory, inspiracje. I opowiadać o nich z pełną swobodą, na żywo, w unikatowym, radiowym klimacie" - opowiada Bartek Gil, wydawca audycji prowadzonych przez artystów w Radiu 357.

(KOZ, 27.10.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.