Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Październik 28, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piotr Pogorzelski będzie tworzyć drugi podcast o Wschodzie. Tym razem dla Open FM

Piotr Pogorzelski był kijowskim korespondentem Polskiego Radia (fot. archiwum prywatne)

Piotr Pogorzelski, autor podcastu "Po prostu Wschód" i dziennikarz TV Biełsat, będzie mieć również podcast na platformie Open FM. W gronie autorów będą także aktor i wokalista Piotr Rogucki i popularyzator nauki Krzysztof Poznański.

Podcast Piotra Pogorzelskiego "Zrozumieć Wschód" zadebiutuje na Open FM w czwartek 3 listopada. Na razie seria zaplanowana jest na osiem odcinków.

Pogorzelski nie rezygnuje z podcastu "Po prostu Wschód", który wspiera na Patronite.pl ponad 200 użytkowników (miesięcznie wpłacają prawie 3 tys. zł).

– "Po prostu Wschód" będzie cały czas istniał w dotychczasowej formie, będzie dostępny za darmo. Dodatkowo w Open FM będę tłumaczył tło zachodzących dzisiaj wydarzeń – wyjaśnia Piotr Pogorzelski. – Moi patroni otrzymają także kody pozwalające im na dostęp do "Zrozumieć Wschód" – zapowiada Pogorzelski.

Czytaj też: Agora planuje zwolnienia grupowe, chce pożegnać się z 84 pracownikami

Piotr Pogorzelski wiosną 2020 roku odszedł z Polskiego Radia, w którym pracował ponad 20 lat. Był m.in. korespondentem publicznego radia w Kijowie. 

"Zrozumieć Wschód" Pogorzelskiego będzie jednym z podcastów premium Open FM, czyli dostępnych dla subskrybentów platformy.

16 listopada zadebiutuje podcast "Tajemnice Klubu 27" aktora i wokalisty Piotra Roguckiego, a 5 grudnia "Paleo-opowieści" Krzysztofa Poznańskiego, popularyzatora nauki związanego z Naukowo TV.

(KOZ, 28.10.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.