Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Październik 26, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Onet publikuje reportaż multimedialny „Poznajmy się” o uchodźcach z Ukrainy

Reportaż multimedialny powstał we współpracy z dziennikarzami z Ukrainy (fot. Onet/materiały prasowe)

Onet stworzył multimedialny reportaż o uchodźcach z Ukrainy. Promocję można już zobaczyć na kanale YouTube stacji, a niebawem pojawi się jako materiał multimedialny.

Reportaż "Poznajmy się" to projekt multimedialny o uchodźcach z Ukrainy, którzy przybyli do Polski tuż po rosyjskiej inwazji rozpoczętej w lutym 2022 roku. Projekt połączył pracę dziennikarzy, reporterów wideo, fotografów i operatorów z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi.

Czytaj też: Onet uruchamia aplikację z podcastami. Pełny dostęp w Onet Premium

– Tuż po rozpoczęciu rosyjskiej inwazji spotkaliśmy się z ukraińskimi uchodźcami, by zarejestrować emocje, jakie towarzyszyły im po ucieczce z zaatakowanej przez wroga ojczyzny – mówi Janusz Schwertner, dziennikarz Onetu, współtwórca "Poznajmy się". – Pytaliśmy ich o dotychczasowe życie i bliskich, których musieli porzucić. Ponad pół roku później skontaktowaliśmy się z nimi ponownie. Sprawdziliśmy, jak odnaleźli się w Polsce i jak dalej potoczyły się ich losy. Tak powstał multimedialny reportaż "Poznajmy się".

Projekt "Poznajmy się" powstał we współpracy z dwojgiem ukraińskich dziennikarzy: Wiktorią Kalimbet i Mykytą Bondarievem.

Czytaj też: TVP unieważniła przetarg na dostawę prądu. Nie wpłynęła żadna oferta

(PAR, 26.10.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.