Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Październik 07, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Anna Zaleska z "Dziennika Gazety Prawnej" przeszła do Wyborcza.biz

Anna Zaleska pracowała w "DGP", Money.pl, PAP i "Rzeczpospolitej" (fot. materiały prasowe)

Anna Zaleska, dotychczas związana z "Dziennikiem Gazetą Prawną" (Infor PL), od października dołączyła do zespołu redaktorów serwisu Wyborcza.biz (Agora).

– Dla naszej redakcji to spore wzmocnienie, bo Ania doskonale zna i papier, i internet, świetnie też orientuje się w tematyce ekonomicznej – mówi Sebastian Ogórek, szef Wyborcza.biz.

Czytaj też: TVP rezygnuje z kanału TVP Muzyka, a planowany TVP Teen zmienia w TeenTV

Anna Zaleska od czerwca 2021 roku pracowała w "DGP" jako redaktorka w dziale Ekonomia i Społeczeństwo. Wcześniej była wydawczynią w Money.pl (Wirtualna Polska). Kierowała również redakcją krajową Polskiej Agencji Prasowej i jako redaktorka prowadząca nadzorowała serwis agencyjny. Wcześniej pracowała m.in. w "Rzeczpospolitej".

Ponadto, kilka tygodni temu, pracę w Wyborcza.biz rozpoczęła dziennikarka motoryzacyjna Karolina Chojnacka. Dzięki jej dołączeniu do zespołu na łamach "Gazety Wyborczej" i Wyborcza.biz już można znaleźć publikacje poświęcone testom aut, a także coraz więcej treści na temat prawa o ruchu drogowym.

Czytaj też: "Fakty" TVN liderem programów informacyjnych we wrześniu

(KOZ, 07.10.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.