Dział: REKLAMA

Dodano: Październik 06, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Empik.com wprowadza usługę Empik Ads

Empik Ads oferuje dwa formaty działań: produkt sponsorowany i marka sponsorowana (fot. materiał prasowe)

Empik.com uruchomił funkcję Empik Ads, która ma ułatwić sprzedawcom, producentom i agencjom reklamowym prowadzenie samodzielnych kampanii na stronie spółki.

Empik oferuje klientom dwie możliwości: produktu sponsorowanego oraz marki sponsorowanej. Opłaty są pobierane w modelu cost per click, a reklamodawcy mogą ustawiać kampanie pod określone parametry budżetowe.

Pierwszy pakiet (produkt sponsorowany) ma gwarantować dotarcie do użytkowników, którzy są etapie poszukiwania produktu, ale jeszcze nie podjęli decyzji zakupowej. Umożliwia kontekstowe wyróżnienie wystawionej oferty w wynikach wyszukiwania (po wpisaniu frazy/na podstawie słów kluczowych) - produkty wyświetlane są na liście ofert na pierwszej i co siódmej pozycji. 

Drugi pakiet (marka sponsorowana) został przygotowany z myślą o producentach i sprzedawcach, którzy chcą zwiększyć świadomość swojej marki wśród użytkowników. Reklama graficzna wyświetla się nad wynikami wyszukiwania m.in. na podstawie słów kluczowych i składa się z grafiki (np. logo sklepu), krótkiego hasła/opisu oraz minimum trzech wskazanych produktów.

Empik.com to czołówka polskiego rynku e-commerce. W zasobach spółki znajduje się ponad 5 mln ofert do sprzedawców zewnętrznych. Wprowadzenie usługi Empik Ads na główną stronę to rozwinięcie oferty, która trafiła do sprzedawców korzystających z EmpikPlace.

(KAP, 06.10.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.