Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 29, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Naziemny kanał TVN Siedem pokaże serial "Wataha" z biblioteki HBO

Produkcja opowiada o grupie funkcjonariuszy Straży Granicznej, którzy pełnią służbę na wschodniej granicy Polski (screen: YouTube/Serial Wataha)

W ofercie naziemnego kanału TVN Siedem pojawi się obyczajowo-sensacyjny serial "Wataha" z biblioteki HBO. Zarówno TVN Siedem, jak i HBO należą do Warner Bros. Discovery.

Serial dla HBO produkowała ATM Grupa. Zrealizowano trzy sezony, składające się w sumie z 18 odcinków. Produkcja opowiada o grupie funkcjonariuszy Straży Granicznej, którzy pełnią służbę na wschodniej granicy Polski, w bieszczadzkiej dziczy. W głównych rolach występują m.in. Leszek Lichota i Aleksandra Popławska.

W TVN Siedem "Wataha" będzie nadawana od 12 października w środy o 21.35 (po dwa odcinki). Od tego dnia serial oglądać będzie można też w Playerze. "Wataha" pozostaje w HBO Max.

(MNIE, 29.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.