Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 28, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jakub Górnicki nie będzie już CEO w Outriders

Outriders to serwis poświęcony sprawom międzynarodowym założony przez Jakuba Górnickiego (screen: YouTube/Imponderabilia)

Jakub Górnicki, założyciel i dotychczasowy szef Outriders, od jutra nie będzie w Outriders pełnił funkcji CEO. W rozmowie z "Presserwisem" stwierdził, że komunikacja na temat zmian rozpocznie się dopiero w piątek.  

Redakcja Outriders napisała o swoich piątych urodzinach: "Jeśli myślicie, że będzie przyjemna imprezka, to dobrze myślicie. Ale jeśli myślicie, że ogłosimy tylko refresh naszego logo i kolejny reportaż, to zmiany będą jednak odrobinę większe".

"Taki prezent na piąte urodziny organizacji. A szczegóły w czwartek (jutro) o 19 w Barze Studio w Warszawie" - dodał Górnicki na Facebooku.

Górnicki nie chce na razie podawać żadnych dodatkowych szczegółów. - Wszystko jutro na imprezce wyjaśniamy - odpowiedział nam jedynie. - Potem, od piątku, komunikacja dalsza.

Outriders to serwis poświęcony sprawom międzynarodowym, skupiony na zagadnieniach społecznych. Działa jako spółka not for profit. Zespół Outriders otrzymał w 2017 roku Grand Press Digital za innowacyjne podejście w wykorzystywaniu nowoczesnych technologii w pracy dziennikarskiej.

(AMS, 28.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.