Dział: RADIO

Dodano: Wrzesień 22, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radio 357 zmienia ramówkę. Jedną z nowości pasmo "Taka sytuacja" między 13 a 16

Nowa ramówka zacznie obowiązywać w sobotę (fot. Jakub Kamiński/East News)

W sobotę startuje jesienna ramówka Radia 357. Pojawią się nowe pozycje, część audycji zostanie wydłużona lub otrzymają inną porę emisji, a niektóre zmienią formułę.

Zmiany w środę wieczorem Radio 357 ujawniło swoim patronom.

Nowością będzie pasmo "Taka sytuacja", emitowane między 13 a 16 w dni powszednie. W poniedziałki prowadzić je będzie Maja Piskadło, we wtorki - Aleksandra Budka i Mateusz Fusiarz, w środy - Katarzyna Borowiecka, a w czwartki - Michał Gąsiorowski i Marcin Klimkowski. Stałymi elementami pasma 13-16 będą m.in. cykle Agnieszki Obszańskiej o kulturze (dotychczas miała audycję "Obszary") i Justyny Dżbik-Kluge - o książkach (do tej pory autorka niedzielnego programu "Książki? Lubię to!").

Dwugodzinna "Popołudniówka 357" od poniedziałku do czwartku przeniesiona zostanie z 17 na 16 (w piątki bez zmian od 16 do 19). Po niej o 18 słuchać będzie można godzinnego pasma prowadzonego przez muzyków. Wśród autorów znajdą się Tomasz Organek i Edyta Bartosiewicz.

"Bistro" Katarzyny Pruchnickiej i "Merde! Znowu Francja" Ireny i Marka Brzezińskich zostaną wydłużone do dwóch godzin i będą nadawane od 8 do 10 - odpowiednio w soboty i niedziele. "Stonowanie" Aleksandry Budki (w niedziele od 10) potrwa nie do 12, a do 13. Godzinę później - od 13 do 15 - nadawana będzie "Patronautyka" Patrycjusza Wyżgi.

Z niedzieli na piątek (od 12 do 14) przeniesiona zostanie audycja Michała Żakowskiego "Na dachu świata" o tematyce międzynarodowej. Z kolei nie w piątki, ale w niedziele (od 15 do 16) pojawiać się ma program "La pausa italiana" Justyny Godz.

Nowością będzie audycja "Sobota i gomora" (w soboty od 19 do 21), którą poprowadzą Antoni Grudniewski i Krzysztof Tubilewicz.

Częściej - co tydzień, a nie co dwa - nadawane będą audycje Bartosza Gila i Daniela Wyszogrodzkiego. Trzy razy w miesiącu (w niedziele o 20) pojawiać się mają wywiady Grzegorza Sajóra "Korzenie i skrzydła". Co czwartą niedzielę w tym paśmie Michał Gąsiorowski będzie rozmawiać z ludźmi sportu.

Regularnie nadawca będzie audycja "Gruzja" Pawła Jóźwickiego (we wtorki od 19 do 21), dotychczas obecna w ramówce nieregularnie.

Wyłącznie w formie podcastów słuchać będzie można rozmów Michała Olszańskiego "W cztery oczy", nadawanych do wakacji w piątki o 11.

(KOZ, 22.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.