Dział: INTERNET

Dodano: Grudzień 19, 2006

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Bankier.pl rozstaje się z wiceprezesem

Wiceprezes Bankier.pl SA Piotr Wąsowski z końcem roku odchodzi ze spółki. Na jego miejsce nie zostanie powołany następca.

Wąsowski pracował w Bankier.pl od ponad pięciu lat, pełniąc w tym czasie kolejno rolę dyrektora programowego, członka zarządu ds. rozwoju i marketingu oraz prezesa zarządu w 2005 roku i do chwili obecnej wiceprezesa zarządu. Przez cały okres swojej pracy dla spółki odpowiadał za rozwój portalu Bankier.pl. Zarząd spółki zamierza teraz działać bez wiceprezesa. Bezpośredni nadzór nad redakcją oraz marketingiem i PR przejmie prezes Tomasz Jażdżyński.

(KRZ, 19.12.2006)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.