Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 07, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nie żyje Maciej Bubiński, kierownik produkcji Telewizji Polsat. "Maćku, Bubi, graj tam dla nas z góry"

Maciej Bubiński odpowiadał m.in. za organizację transmisji sportowych (screen: Polsatsport.pl)

Nie żyje Maciej Bubiński, wieloletni kierownik produkcji w Telewizji Polsat. Miał 40 lat. "Człowiek, z którym przmierzyliśmy tysiące kilometrów, z którym mogliśmy pracować przy setkach transmisji, także siatkarskich. Kochał sport, kochał siatkówkę, był też człowiekiem, który kochał muzykę" - tak Bubińskiego żegnają koledzy ze stacji.

"W poniedziałek zmarł nasz kolega. Nieoceniony kierownik produkcji - Maciej Bubiński. Pracował przy wielu naszych transmisjach, także przy trwających mistrzostwach świata w siatkówce. Do zobaczenia, Maćku" - podano na profilu Polsat Sport na Twitterze.

Nie żyje Maciej Bubiński. "Był człowiekiem, który kochał sport i muzykę"

Bubiński z Polsatem był związany od 2008 roku. Odpowiadał m.in. za organizację transmisji sportowych. Był też kierownikiem produkcji "Wydarzeń" czy "Kalkulatora politycznego" w Polsat News. Wcześniej pełnił rolę production managera w TVS i Superstacji.

- Chcemy oddać hołd naszemu koledze, który niestety odszedł od nas minionej nocy. Był tutaj z nami Maciej Bubiński, nasz nieoceniony kierownik produkcji. Po prostu kolega, przyjaciel, człowiek, z którym przmierzyliśmy setki, tysiące kilometrów, z którym mogliśmy pracować przy setkach transmisji, także siatkarskich. Kochał sport, kochał siatkówkę, był też człowiekiem, który kochał muzykę. Maćku, Bubi, graj tam dla nas na ukulele z góry. Kiedyś się spotkamy - pożegnał kolegę Marcin Lepa na antenie Polsat Sport. 

(MNIE, 07.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.