Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 07, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

WeNet z ogólnopolską kampanią reklamową

(fot. Christina @ wocintechchat.com/Unsplash)

Marka technologiczna WeNet uruchomiła pierwszą w swojej historii ogólnopolską kampanię reklamową tworzoną przez agencje należące do Group One.

W filmach reklamowych występuje Robert Korzeniowski, który jest ambasadorem marki WeNet od sierpnia br. Spoty w wersjach 6-, 15- i 30-sekundowej będą emitowane w stacjach telewizyjnych przez cały wrzesień, natomiast działania digitalowe potrwają dłużej i obejmą komunikację w ogólnopolskich portalach internetowych i mediach społecznościowych.

Za stworzenie koncepcji kreatywnej i produkcję spotów odpowiada Change Serviceplan, a za dodatkowe wsparcie kreatywne w online - Spot & Dot. Planowaniem i zakupem mediów w telewizji zajął się dom mediowy Value Media, a w digitalu - Sales & More.

WeNet to spółka oferująca małym i średnim przedsiębiorcom kompleksowe wsparcie technologiczne, w tym tworzenie stron WWW, działania SEO oraz lokalny marketing digitalowy i e-commerce.

(KAP, 07.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.