Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 18, 2006

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kanał Podróże TV wznowił nadawanie

W sobotę z satelity Hot Bird rozpoczęto próbną emisję kanału Podróże TV, który w październiku zawiesił nadawanie z powodu problemów finansowych.

Podróże TV jest jedynym w Polsce kanałem sprzedającym oferty turystyczne. Emisji telewizyjnej towarzyszy działalność infolinii i witryny internetowej podroze.tv. Stacja była zmuszona zaprzestać nadawania po bankructwie biura podróży Open Travel, z którym była związana kapitałowo. Spółka PTV SA była wówczas właścicielem zarówno biura podróży, jak i kanału telewizyjnego. Powrót na antenę umożliwił Podróżom TV dopiero nowy właściciel stacji. Pod koniec października fundusz inwestycyjny Capital Partners SA kupił za 1,5 mln zł wszystkie akcje spółki PTV Production, powołanej do produkcji i obsługi technicznej kanału Podróże TV.

(AG, 18.12.2006)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.