Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Wrzesień 06, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Reporter z Las Vegas zasztyletowany przed własnym domem

Nie ustalono tożsamości zabójcy, który dźgnął nożem 69-letniego dziennikarza (fot. Pixabay.com)

Jeff German, reporter "Las Vegas Review-Journal", został zasztyletowany przed swoim domem. Według relacji świadków niedługo przed zdarzeniem dziennikarz kłócił się z osobą o nieustalonej dotąd tożsamości.

Policjanci z Las Vegas znaleźli Jeffa Germana martwego z ranami kłutymi w sobotę po otrzymaniu zgłoszenia na telefon alarmowy. "Mamy kilka tropów. Ścigamy podejrzanego" – powiedział dziennikarzom Dori Koren, rzecznik policji w Las Vegas. Śledztwo ma według władz najwyższy priorytet.

Czytaj też: "Nowaja Gazieta" definitywnie traci licencję na działalność w Rosji

Glenn Cook, redaktor wykonawczy "Review-Journal", przekazał, że German nie informował wcześniej o żadnych pogróżkach pod jego adresem.

German dołączył do dziennika "Review-Journal" w 2010 roku po ponad dwóch dekadach spędzonych w "Las Vegas Sun", gdzie był felietonistą i reporterem zajmującym się sądami, polityką, pracą, rządem i przestępczością zorganizowaną.

"Las Vegas Review-Journal" to największy dziennik w stanie Nevada i jedna z dwóch gazet codziennych w rejonie Las Vegas.

Czytaj też: Nowy "Press": Lachowski o swojej pierwszej wojnie, a także Gugała, Burzyńska, Klarenbach i ekipa Zełenskiego

(MAC, 06.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.