Dział: PRASA

Dodano: Sierpień 31, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Książę Karol nadzorował jubileuszowy numer magazynu "The Voice"

Książę Karol stwierdził, że był bardzo wzruszony możliwością poprowadzenia jubileuszowego numeru (fot. Wikimedia Commons/The White House)

Brytyjski książę Karol z okazji 40-lecia tygodnika "The Voice" poprowadził i zredagował jubileuszowy numer jako tymczasowy redaktor naczelny. Głównymi materiałami były wywiady z Lady Doreen Lawrence, matką zabitego w 1993 roku ciemnoskórego nastolatka, oraz aktorem Idrisem Elbą.

"The Voice" to magazyn założony w 1982 roku. Jest jedyną ogólnokrajową brytyjską gazetą przeznaczoną dla afrykańskich i karaibskich odbiorców. Książę Walii opisał ją jako "instytucję”, dodając, że był "bardzo wzruszony”, iż poproszono go o zredagowanie wydania rocznicowego.

W numerze, który będzie dostępny od 1 września, poruszone zostaną takie tematy, jak spójność czarnej społeczności, edukacja, klimat, wspólnota narodów, wiara i sztuka.

(MAC, 31.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.