Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Sierpień 25, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jakub Wasiak – marketing & communications manager w Brand New Galaxy

Jakub Wasiak przez kilkanaście lat pracował jako dziennikarz i szef redakcji, m.in. w Radiu Zet, RMF FM i Polskim Radiu (fot. materiały prasowe)

Jakub Wasiak objął w Brand New Galaxy stanowisko marketing & communications manager.

Z wykształcenia Wasiak jest dziennikarzem. Przez kilkanaście lat pracował jako dziennikarz i szef redakcji, m.in. w Radiu Zet, RMF FM, Radiu Złote Przeboje i Polskim Radiu.

Czytaj też: Sławomir został ambasadorem Shopee

Potem zajął się PR i komunikacją. Realizował projekty dla Canal+, Tour de Pologne, Cybersec Forum, Sano Centre, ostatnio pracował jako associate director w Partner of Promotion. Wcześniej – jako m.in. PR manager i rzecznik Lang Team, w ITI Neovision  PR i content marketing coordinator, PR project manager w Polskim Związku Tenisowym.

Przez ostatnie dwa lata head of communication w Brand New Galaxy była Jagoda Prętnicka-Markiewicz, obecnie dyrektorka działu brand communication w 180heartbeats + Jung v Matt.

Czytaj też: Rosyjska podróbka Starbucksa zaczęła działalność w Moskwie

(AMS, 25.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.