Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Sierpień 22, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radosław Kucko po 13 latach rozstaje się z Interią

Radosław Kucko do Interii dołączył w 2009 roku, przechodząc z Grupy Onet (fot. materiały prasowe)

Z Grupy Interia (Grupa Polsat Plus) po 13 latach odchodzi członek zarządu Radosław Kucko – dowiedział się "Presserwis".

Radosław Kucko potwierdza, że złożył oświadczenie o rezygnacji z funkcji w zarządzie Interii. – Była to moja własna decyzja powodowana względami osobistymi – mówi Radosław Kucko, który na początku pandemii przeprowadził się z rodziną na północ Polski, skąd pochodzi.

Radosław Kucko: "Decyzja nie była łatwa"

Od dwóch lat Kucko dojeżdżał do Krakowa do pracy, gdzie siedzibę ma Interia. – Pracowałem częściowo zdalnie, ale musiałem być w biurze trzy dni w tygodniu – opowiada i dodaje, że było to już męczące, stąd rezygnacja.

Czytaj też: TVN 24: Piotr Kraśko przebywa na zwolnieniu lekarskim

– Nie była to łatwa decyzja, szczególnie kiedy widać, jak firma rozwija się w ścisłej współpracy z nowym właścicielem – przyznaje Radosław Kucko. – Interia radzi sobie świetnie, wyniki oglądalności są najlepsze w porównaniu do konkurencji, wyniki finansowe również są zgodne z założeniami właściciela – dodaje. 

Radosław Kucko do Interii dołączył w 2009 roku, kiedy portalem kierował Tomasz Jażdżyński. Na stanowisku członka zarządu kierował działami: badań i analiz, komunikacji oraz społeczności. 

Wcześniej przez dziewięć lat Radosław Kucko związany był z Grupą Onet jako dyrektor ds. badań i analiz. Należał do rady programowej Onetu, był także jednym z dyrektorów strategicznych Grupy ITI.

Zarząd Interii tworzą obecnie: Artur Potocki (prezes), Paweł Chwaleba, Piotr Lisowski, Adam Nowe i Norbert Walkiewicz (wiceprezes).

Od lipca 2020 roku właścicielem Interii jest Grupa Polsat Plus.

Czytaj też: Seria pomyłek Babiarza. TVP Sport nie wyciąga wniosków z błędów

(KOZ, 22.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.