Dział: REKLAMA

Dodano: Sierpień 10, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Justyna Bednarek-Roszkowska odpowiada za Twittera w Httpool Polska

Bednarek-Roszkowska w Httpool Polska pracuje od 2019 roku. (fot. materiały prasowe)

Justyna Bednarek-Roszkowska obejmuje stanowisko Twitter sales lead w Httpool Polska. Dotychczas zajmował je Cezary Kozieł, który odszedł z firmy.

Do obowiązków Bednarek-Roszkowskiej będą należały m.in.: planowanie i egzekucja strategii sprzedażowych, pozyskiwanie klientów w ramach obsługi platformy Twitter oraz nadzorowanie wyników sprzedażowych teamu i jego rozwoju. Będzie raportowała do Justyny Duszyńskiej, CEO Httpool Polska.

Justyna Bednarek-Roszkowska karierę zawodową zaczynała w biurze reklamy TVP, a następnie przez dziewięć lat pracowała w Atmedia Poland, m.in. jako channel account director. Pracowała również jako head of ad sales w Eleven Sports Network oraz jako video project manager w Ringier Axel Springer Polska. W Httpool pracuje od 2019 roku. Dotychczas zajmowała analogiczne stanowisko, LinkedIn sales sead, odpowiadając za platformę LinkedIn.

Httpool (z siedzibą główną w Wielkiej Brytanii) jest częścią Aleph Group. Jest globalnym partnerem reklamowym takich platform jak: Twitter, TikTok, Facebook, Spotify, LinkedIn, Snapchat.

(AMS, 10.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.