Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Sierpień 05, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Lidl organizuje "Street Food LIVE Show" z Karolem Okrasą i Agnieszką Grzelak

"Street Food LIVE Show" wystartuje 8 sierpnia o 20

W poniedziałek 8 sierpnia o godz. 20 na Facebooku, Instagramie i kanale YouTube Lidl Polska odbędzie się relacja na żywo z udziałem Karola Okrasy i Agnieszki Grzelak.

"Street Food LIVE Show" ma być wirtualnym spotkaniem z kucharzem Karolem Okrasą, związanym na co dzień z Kuchnią Lidla, oraz Agnieszką Grzelak – youtuberką i blogerką. Mają oni wspominać swoje azjatyckie podróże, odpowiadając przy okazji na pytania uczestników podczas dedykowanej sesji Q&A. Mają ponadto przyrządzić krok po kroku trzy „uliczne” potrawy z makaronu, w tym jedną ze składnikami wybranymi podczas głosowania na Instagramie Lidl Polska.

Czytaj też: Aleph i Reddit ogłosiły partnerstwo

Lidl przygotował też specjalną promocję. Ci z uczestników, którzy podczas streamu zeskanują kod QR, otrzymają specjalny kupon rabatowy w aplikacji Lidl Plus na produkty marki Vitasia potrzebne do przygotowania potraw. Do wygrania mają też być
bony na zakupy w sklepach Lidl Polska. Zasady konkursu zostaną ogłoszone na profilach społecznościowych sieci.

Za koncept i realizację akcji odpowiada agencja GPD, a They – za wsparcie moderacyjne w mediach społecznościowych.

Czytaj też: Agencja Game Changer wprowadziła Notus Finanse do Decentralandu

(AMS, 05.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.