Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Sierpień 03, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Joanna Kowieska PR & marketing manager w 19 Południku

Joanna Kowieska ma ponadośmioletnie doświadczenie w branży PR (fot. materiały prasowe)

Dział PR 19 Południka wzmocniła Joanna Kowieska, obejmując stanowisko PR & marketing manager. Jest odpowiedzialna za realizację strategii komunikacji agencji, dbanie o jej wizerunek oraz współpracę z mediami.

Joanna Kowieska dotychczas była związana z krakowskimi agencjami Insignia oraz Eskadra, w których odpowiadała za PR oraz realizację projektów komunikacyjnych dla obsługiwanych klientów. Współpracowała z markami takimi, jak: Open Eyes Economy Summit, Tatrzański Park Narodowy, Szlachetna Paczka, RMF 4Racing Team, Galeria Serenada, Surfshark, EuroLege i Wennect.

Czytaj też: Maciej Nakielski odchodzi z Ekstraklasy, będzie promował kanał Foot Truck

19 Południk to studio strategiczno-kreatywne ze Śląska. Zajmuje się projektowaniem komunikacji wizualnej i rozwija marki w obszarze komunikacji, brandingu i technologii. Pracuje dla Oriflame, Recordati Polska, Dan Cake i Dr. Oetker.

(AMS, 03.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.