Dział: REKLAMA

Dodano: Sierpień 02, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Karol Szumlicz social media team leaderem w Canal+

Karol Szumlicz przed dołączeniem do Canal+ był związany z Lechem Poznań (fot. LinkedIn/Michał Szumlicz)

Karol Szumlicz awansował na stanowisko social media team lidera w Canal+.

Szumlicz pracuje w Canal+ od ponad półtora roku. Zaczynał jako specjalista od public relations i social mediów w kanałach sportowych w styczniu 2021 roku, a następnie awansował na partneship specialist w marcu 2022. Jako social media team leader będzie odpowiadać za tworzenie oraz realizowanie strategii komunikacji PR stacji telewizyjnej, przygotowanie ramówek, opisów nowości oraz komunikatów prasowych. Będzie również odpowiadał za planowanie, realizację i promowanie różnego rodzaju eventów wspierających oglądalność treści Canal+ w kanałach linearnych oraz w Canal+ online. Także za budowanie i umacnianie relacji z mediami.

Przed dołączeniem do Canal+ był związany z piłkarskim Lechem Poznań, gdzie pracował jako internet marketing specialist, communication manager i prowadził programy telewizyjne w Lech TV. Wcześniej zajmował się marketingiem dla Basket Piła.

(KAP, 02.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.