Dział: INTERNET

Dodano: Sierpień 02, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dokument o Robercie Lewandowskim dla Amazon Prime Video już tylko uzupełniany o ostatni transfer

Dokument o Robercie Lewandowskim będzie dostępny dla abonentów Amazon Prime Video (fot. Jakub Kaminski/East News)

Zapowiadany pierwszy film dokumentalny o Robercie Lewandowskim, przygotowywany przez Papaya Films dla Amazon Prime Video, jesienią trafi na ekrany.

Film ma być dostępny dla abonentów Amazon Prime Video - zapowiadany był na 2022 rok. Jednak materiał, będący już na ukończeniu, wymaga uzupełnienia wynikającego z ostatniego transferu Lewandowskiego z Bayernu Monachium do FC Barcelona. Data premiery nie została jeszcze ustalona, ale jest jasne, że będzie on gotowy przed Mistrzostwami Świata w piłce nożnej 2022 w Katarze (21.11 - 18.12 br.).

Czytaj też: Jarosław Junko nowym korespondentem PAP w Ukrainie

W filmie obok Roberta Lewandowskiego wypowiedzą się jego najbliżsi przyjaciele i rodzina, a także trenerzy, koledzy z drużyny i rywale, w tym największe gwiazdy światowego futbolu.

Dokument dla Amazon Prime Video produkuje Papaya Films, wielokrotnie nagradzany w kraju i na świecie, największy dom produkcyjny w Polsce. Za koordynację wszystkich działań z ramienia zespołu Roberta Lewandowskiego odpowiadają Monika Bondarowicz oraz Tomasz Zawiślak. Film reżyseruje Maciej Kowalczuk.

(AMS, 02.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.