Dział: PRASA

Dodano: Sierpień 01, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nie ma jeszcze premiery, a wydawnictwo zamówiło już dodruk książki Czubkowskiej

Książka Sylwii Czubkowskiej ma dodruk przed premierą (fot. archiwum prywatne/Adam Tuchliński)

Zamówienia w przedsprzedaży idą tak dobrze, że już na miesiąc przed premierą książki "Chińczycy trzymają nas mocno” Sylwii Czubkowskiej wydawnictwo Znak zamówiło dodruk nakładu.

- Bardzo nas zaskoczyła tak duża liczba zamówień w przedsprzedaży. Tym bardziej że książka ma premierę dopiero 7 września - mówi odpowiedzialna za promocję tytułu Monika Burchart.

- Książka cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony dziennikarzy i podcasterów. Dlatego też, śledząc obecny trend przedsprzedaży, zdecydowaliśmy o dodruku. Gdybyśmy zrobili to dopiero na jesieni, mogłoby zabraknąć tego tytułu w księgarniach - tłumaczy Burchart, dodając, że książka Czubkowskiej została przeczytana przez kilku dziennikarzy już na etapie złożenia do druku. Rekomendację na okładkę napisali Marcin Meller, Dariusz Ćwiklak z "Newsweeka” i Michał Potocki z "Dziennika Gazety Prawnej”.

- Autorka ma umówioną serię spotkań autorskich, wywiadów w telewizji, prasie oraz z podcasterami i influencerami, którzy stanowią dziś ważny kanał informacyjny - dodaje Burchart.

Książka Sylwii Czubkowskiej, redaktorki prowadzącej Magazynu Spider’s Web+, jest efektem dziennikarskiego śledztwa, jak Chiny podbijają Polskę i Europę. Jak czytamy na stronie wydawnictwa, dziennikarka "analizuje metody działań Państwa Środka, obnaża korupcję i demaskuje olbrzymią machinę dezinformacyjną”.

Czubkowska, przed dołączeniem do Magazyny Spider's Web+, była dziennikarką ekonomiczną i technologiczną takich tytułów, jak "Gazeta Wyborcza", "Dziennik Gazeta Prawna" i tygodnik "Przekrój". Była trzykrotnie nominowana do nagrody Grand Press w kategorii dziennikarstwo specjalistyczne.

(MZD, 01.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.