Dział: REKLAMA

Dodano: Lipiec 26, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Magda Rokicka szefową social mediów w Euvic Media

Magda Rokicka przez ostatnie pięć lat pracowała w domu mediowym Mastermind Media (fot. materiały prasowe)

Magda Rokicka objęła funkcję head of social media w domu mediowym Euvic Media (Euvic Performance).

Do jej zadań należy tworzenie strategii i zarządzanie contentem, kampaniami reklamowymi w kanałach social media, nadzorowanie pracy zespołu, a także optymalizacja i realizacja powierzonych budżetów klientów Euvic Media, udział w przetargach i przygotowywanie ofert.

Magda Rokicka ma ponaddziewięcioletnie doświadczenie pracy w marketingu. Pierwsze kroki zawodowe stawiała w branży public relations, następnie była content manager w GoWork.pl. Przez ostatnie pięć lat pracowała w domu mediowym Mastermind Media, jako senior social media specialist. Odpowiedzialna była za zarządzanie, monitowanie oraz optymalizację kampanii internetowych pod kątem założonych KPI (Facebook Ads), prowadzenie kampanii zarówno na rynkach polskich, jak i zagranicznych.

Pracowała m.in. dla marek: Super-Pharm, Duka, Kazar, Calypso, Dom Development, Orientana.

(MAC, 26.07.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.