Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Lipiec 21, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agata Andruszkiewicz i Monika Ezman w zarządzie Instytutu Monitorowania Mediów

W zarządzie IMM są teraz dwie kobiety i dwóch mężczyzn. Od lewej: Paweł Sanowski, Agata Andruszkiewicz, Monika Ezman i Krzysztof Sitkiewicz (fot. materiały prasowe)

Do zarządu Instytutu Monitorowania Mediów dołączyła Agata Andruszkiewicz, dotychczas doradczyni zarządu ds. rozwoju biznesu i nowych technologii, oraz Monika Ezman, dyrektorka centrum zarządzania jakością i działu analiz.

Agata Andruszkiewicz pracuje w IMM od prawie 20 lat. W latach 2008–2012 pełniła funkcję kierowniczki kontroli jakości. W 2012 roku zajęła stanowisko doradczyni zarządu ds. rozwoju biznesu i nowych technologii – przejęła kluczowe obowiązki w zakresie adaptacji prac technologicznych dotyczących monitoringu mediów do potrzeb klientów.

Czytaj też: Będzie pozew. "Gazeta Polska" porównuje Tuska do Hitlera. "Fabryka łajdactwa"

Monika Ezman ma ponad 18 lat doświadczenia w branży medialnej. W 2014 roku przyczyniła się do rozszerzenia kompetencji działu zajmującego się zarządzeniem zleceniami o kontrolę i audyt procesów produkcyjnych w IMM. Dział ten przyjął nazwę centrum zarządzania jakością, a Ezman objęła stanowisko dyrektorki. Od kwietnia 2020 roku zarządza także działem analiz i raportów.

Poza nowymi członkiniami w skład zarządu IMM wchodzą: prezes i współzałożyciel firmy Paweł Sanowski oraz wiceprezes i dyrektor finansowy Krzysztof Sitkiewicz.

Czytaj też: Prezenterka "Wydarzeń" Agnieszka Mosór odeszła z Polsatu

(BAE, 21.07.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.