Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Lipiec 21, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radio 357 będzie nadawać na żywo z Wrocławia z festiwalu Nowe Horyzonty

Spotkanie z Agnieszką Holland z udziałem publiczności zaplanowano na czwartek 21 lipca o godz. 15 (fot. materiały prasowe)

Radio 357 jako patron festiwalu Nowe Horyzonty będzie nadawać audycje na żywo z Wrocławia. Stacja zorganizuje spotkanie z Agnieszką Holland.

Z festiwalu Nowe Horyzontu Radio 357 wyemituje trzy audycje. Pierwsza (czwartek, godz. 15) w ramach cyklu "Korzenie i skrzydła" będzie relacją ze spotkania z reżyserką Agnieszką Holland.

Czytaj też: "Kronika Beskidzka” tłumaczy, że przez pomyłkę nie oznaczyła artykułu sponsorowanego

"Cykl »Korzenie i skrzydła« to okazja do bardzo wyjątkowych rozmów o dzieciństwie, dorastaniu, życiowych wyborach i tym, co ukształtowało naszych bohaterów. Podczas spotkania zadam też pytania od naszych patronów" – informuje Grzegorz Sajór, prowadzący wywiady.

Do tej pory powstało 26 odcinków rozmów z cyklu – są dostępne na stronie korzenie.Radio357.pl.

We Wrocławiu Radio 357 zrealizuje jeszcze dwie audycje filmowe – "Ścieżka dźwiękowa" (27 lipca, godz. 13) i "Ekranizacja" (29 lipca, godz. 14). Obie poprowadzi Katarzyna Borowiecka.

Międzynarodowy Festiwal Filmowy Nowe Horyzonty – odbywa się co roku w lipcu we Wrocławiu. Głównym założeniem festiwalu jest prezentacja kina artystycznego, niekonwencjonalnego i bezkompromisowego.

Czytaj też: Będzie pozew. "Gazeta Polska" porównuje Tuska do Hitlera. "Fabryka łajdactwa"

(CP, 21.07.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.