Dział: INTERNET

Dodano: Lipiec 20, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Raport o stanie świata" z nowym formatem wakacyjnym

Rozmowę w pierwszym odcinku podcastu "Raport - sezon nieogórkowy" poprowadził Dariusz Rosiak (screen Youtube.com/Dariusz Rosiak)

W ramach "Raportu o stanie świata" powstał podcast "Raport – sezon nieogórkowy". Został stworzony na czas wakacji. 

"Raport – sezon nieogórkowy" publikowany jest w każdą środę. W ramach nowego formatu dziennikarze przeprowadzają wywiady z ekspertami od tematów zagranicznych.

Trzech prowadzących nowy format

W pierwszym odcinku Dariusz Rosiak rozmawia z Michałem Oleszczykiem o tym, jak zmienia się nasze podejście do oglądania filmów pod wpływem serwisów streamingowych. W drugiej odsłonie podcastu Adrian Bąk przeprowadza wywiad z Lucjanem Buchalikiem o zwracaniu przez europejskie muzea dzieł sztuki zagrabionych z Afryki w czasach kolonialnych.

Czytaj też: Prawda nie jest partyjna - mówi Dariusz Rosiak, Dziennikarz Roku 2020

Odcinki poprowadzi także Agata Kasprolewicz. Projekt będzie realizowany w lipcu i sierpniu.

Od założenia zbiórki w serwisie Patronite Dariusz Rosiak zebrał 2,19 mln zł. Miesięcznie może liczyć na wsparcie w wysokości 99,96 tys. zł od 6681 patronów.

(BAE, 20.07.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.