Dział: REKLAMA

Dodano: Lipiec 20, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marius Costin pokieruje Mokka w regionie CEE

Marius Costin ma współpracować z CEO poszczególnych krajów, w tym z Markiem Biernackim - CEO Mokka w Polsce (fot. materiały prasowe)

Marius Costin objął stanowisko prezesa Mokka na region CEE. Ma być odpowiedzialny za działalność firmy w Polsce, Rumunii i Bułgarii, a także za jej rozwój na kolejnych rynkach.

Marius Costin ma raportować do Irene Shvakman, prezeski Mokka, oraz współpracować z CEO poszczególnych krajów, w tym z Markiem Biernackim - CEO Mokka w Polsce.

Costin ostatnio pełnił funkcję head of EMEA high velocity sales & US global account team w PayU, gdzie odpowiadał za rozwój sprzedaży i portfolio produktowego.

Mokka to marka, pod którą działa w Polsce fintech Revo Technologies, dostawca usług finansowania sprzedaży w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Mokka oferuje programy finansowania zakupów konsumenckich, tj. płatności odroczone (ang. Buy Now Pay Lataer) oraz systemy ratalne. W Europie Środkowo-Wschodniej obsługuje 10 mln klientów, współpracując z 7 tys. sklepów stacjonarnych i internetowych.

(AMS, 20.07.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.