Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Lipiec 14, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Asystent Tomasza Lisa nie pracuje już w Ringier Axel Springer Polska

Przed dołączeniem do "Newsweeka" Krystian Durma pracował w Natemat.pl – serwisie, którego współwłaścicielem jest Tomas Lis (fot. Wojciech Olkusnik/East News)

Krystian Durma, dotychczasowy asystent redaktora naczelnego "Newsweek Polska", nie pracuje już w tygodniku. W Ringier Axel Springer Polska pracował od 2015 roku.

Przed dołączeniem do "Newsweeka" Krystian Durma pracował w Natemat.pl, którego wydawcą jest Glob360. Większościowym udziałowcem spółki jest Tomasz Lis.

Czytaj też: Ringier Axel Springer Polska nie radzi sobie z kryzysem wokół sprawy Lisa

Pod koniec maja Tomasz Lis, po 10 latach prowadzenia "Newsweek Polska", w trybie nagłym rozstał się z redakcją i RAS Polska. Wydawnictwo nie zdradza powodów rozstania się z wieloletnim naczelnym tygodnika. Na początku lipca Renata Kim, dziennikarka "Newsweek Polska", poinformowała, że zawiadomiła dział HR i związki zawodowe o niewłaściwych zachowaniach Tomasza Lisa, byłego redaktora naczelnego tygodnika.

(BAE, 14.07.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.